33. KUBUS, SOFFBORD MED TIDNINGSHYLLLA

Teak. Modern design, Danmark, 1960-tal. etikettmärkt undertill. Höjd 52, skivans mått 123x58 cm. Repor, märken.

Varunr 194070

8 Oktober 2019 18:11

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 1 100 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 100 SEK2019-10-08 12:21
1 000 SEK2019-10-08 16:25
600 SEK2019-10-08 11:20
500 SEK2019-10-07 10:16
450 SEK2019-09-28 15:14
400 SEK2019-09-26 21:20
350 SEK2019-09-25 08:29
300 SEK2019-09-24 22:22
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!