Teak. Modern design, Danmark, 1960-tal. etikettmärkt undertill. Höjd 52, skivans mått 123x58 cm. Repor, märken.
1 100 SEK | 2019-10-08 12:21 |
1 000 SEK | 2019-10-08 16:25 |
600 SEK | 2019-10-08 11:20 |
500 SEK | 2019-10-07 10:16 |
450 SEK | 2019-09-28 15:14 |
400 SEK | 2019-09-26 21:20 |
350 SEK | 2019-09-25 08:29 |
300 SEK | 2019-09-24 22:22 |
300 SEK | Startpris |