35. BOKHYLLA

Teak med lackerade gavlar. Modern design, 1950/60-tal. Höjd 161, bredd 119 cm. Smärre repor och märken.

Varunr 194072

8 Oktober 2019 18:12

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 1 900 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 900 SEK2019-10-08 18:08
1 800 SEK2019-10-08 17:57
1 300 SEK2019-10-08 14:29
900 SEK2019-10-03 23:00
800 SEK2019-09-30 09:15
700 SEK2019-09-29 19:27
450 SEK2019-09-28 12:01
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!