Teak med lackerade gavlar. Modern design, 1950/60-tal. Höjd 161, bredd 119 cm. Smärre repor och märken.
1 900 SEK | 2019-10-08 18:08 |
1 800 SEK | 2019-10-08 17:57 |
1 300 SEK | 2019-10-08 14:29 |
900 SEK | 2019-10-03 23:00 |
800 SEK | 2019-09-30 09:15 |
700 SEK | 2019-09-29 19:27 |
450 SEK | 2019-09-28 12:01 |
300 SEK | Startpris |