38. STOLAR, ETT PAR

Bemålat trä. Rokokostil, 1900-talets första hälft. Repor, märken, senare bemålning.

Varunr 194075

8 Oktober 2019 18:13

Utrop 600 SEK

Onlineauktion 8 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!