39. DAMARBETSBORD

Furu. Jugend, tidigt 1900-tal. Höjd 102, bredd 91 cm. Avlutat, repor, märken.

Varunr 194076

8 Oktober 2019 18:13

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 1 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 600 SEK

1 000 SEK2019-10-08 17:59
900 SEK2019-10-08 17:40
400 SEK2019-10-08 07:16
350 SEK2019-10-07 17:05
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!