4. LISA LARSON, SKULPTUR

Brons. "Tänkaren". Signerad och numrerad No 520. Höjd 14 cm.

Varunr 194054

8 Oktober 2019 18:01

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK 6 000 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 6000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

6 000 SEK2019-10-08 17:55
5 500 SEK2019-10-07 10:42
5 000 SEK2019-10-06 22:51
4 600 SEK2019-10-03 14:26
4 400 SEK2019-10-05 19:28
2 800 SEK2019-10-03 22:29
2 400 SEK2019-10-03 15:07
2 000 SEK2019-10-03 11:24
500 SEK2019-09-24 23:42
450 SEK2019-09-27 22:34
350 SEK2019-09-26 18:45
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!