40. WERNER FREDRIKSEN, SYBORD

Teak och rotting. Modern design, ca 1960-tal. Eric Gustafssons Möbelfabrik, Brittatorp för Threemen. Höjd 51, bredd 57 cm. Smärre repor och märken.

Varunr 194077

8 Oktober 2019 18:13

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 400 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 600 SEK

400 SEK2019-09-27 07:42
350 SEK2019-09-28 12:01
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!