Mahogny med mässingsbeslag. Rokokostil, 1900-talets mitt. Höjd 143, bredd 68 cm. Repor, märken.
1 400 SEK | 2019-10-08 17:48 |
1 300 SEK | 2019-10-08 17:58 |
1 000 SEK | 2019-10-05 07:51 |
900 SEK | 2019-10-08 09:06 |
500 SEK | 2019-10-06 23:11 |
300 SEK | 2019-09-29 19:25 |
300 SEK | Startpris |