44. MATGRUPP, FEM DELAR

Valnöt och betsad bok. Modern design, 1940/50-tal. Bordets höjd 74, skivans mått 135x86 cm. Två iläggsskivor a 44 cm/st medföljer. Repor, märken.

Varunr 194085

8 Oktober 2019 18:15

Utrop 1000 SEK

Onlineauktion 8 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!