Mahogny. Nyrokoko, 1800-talets andra hälft. Höjd 77, bredd 56 cm. Repor, märken.
3 200 SEK | 2019-10-08 18:11 |
3 000 SEK | 2019-10-08 18:10 |
1 300 SEK | 2019-10-08 17:05 |
1 100 SEK | 2019-10-08 16:59 |
800 SEK | 2019-10-08 16:54 |
600 SEK | 2019-09-25 21:01 |
300 SEK | Startpris |