47. SYBORD

Mahogny. Nyrokoko, 1800-talets andra hälft. Höjd 77, bredd 56 cm. Repor, märken.

Varunr 194087

8 Oktober 2019 18:16

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 3 200 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 1000 SEK

3 200 SEK2019-10-08 18:11
3 000 SEK2019-10-08 18:10
1 300 SEK2019-10-08 17:05
1 100 SEK2019-10-08 16:59
800 SEK2019-10-08 16:54
600 SEK2019-09-25 21:01
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!