19. SAFIR- OCH DIAMANTRING

14K vitguld med två fasetterade safirer, ca 7 respektive 4 mm i diameter, samt gammalslipade diamanter, totalt ca 0,70 ct. Stämplad HJN. Vikt ca 8,6 gram. Storlek 15 mm. Safirerna med slitage på fasettkanterna.

Varunr 194616

22 Oktober 2019 18:08

Utrop 10000 SEK

4 600 SEK2019-10-08 16:32
4 400 SEK2019-10-22 18:06
2 200 SEK2019-10-17 09:11
1 200 SEK2019-10-13 15:29
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!