14K vitguld med två fasetterade safirer, ca 7 respektive 4 mm i diameter, samt gammalslipade diamanter, totalt ca 0,70 ct. Stämplad HJN. Vikt ca 8,6 gram. Storlek 15 mm. Safirerna med slitage på fasettkanterna.
4 600 SEK | 2019-10-08 16:32 |
4 400 SEK | 2019-10-22 18:06 |
2 200 SEK | 2019-10-17 09:11 |
1 200 SEK | 2019-10-13 15:29 |
300 SEK | Startpris |