Patinerad brons på stensockel. Baderska. Signerad samt gjutarstämplad. Höjd 45 cm. Naggar på sockeln.
5 000 SEK | 2019-10-22 18:06 |
4 800 SEK | 2019-10-22 17:48 |
3 400 SEK | 2019-10-22 14:20 |
2 200 SEK | 2019-10-18 20:42 |
2 000 SEK | 2019-10-18 11:20 |
1 500 SEK | 2019-10-17 12:10 |
300 SEK | Startpris |