Furu och ek. 1800-tal. Höjd 80, skivans totala mått 100x160 cm. Torrsprickor, repor, märken.
1 200 SEK | 2019-10-22 17:50 |
1 100 SEK | 2019-10-22 17:46 |
800 SEK | 2019-10-22 14:09 |
500 SEK | 2019-10-16 08:41 |
350 SEK | 2019-10-10 17:45 |
350 SEK | 2019-10-13 23:19 |
300 SEK | Startpris |