35. STOL

Lackerat trä och metall med textilklädsel. Modern design, 1950-tal. Repor, märken.

Varunr 194650

22 Oktober 2019 18:12

Utrop 600 SEK

Onlineauktion 22 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!