37. STOLAR, FYRA ST

Mahogny. Biedermeyer, 1800-tal. Repor, märken, smärre fanerbortfall.

Varunr 194652

22 Oktober 2019 18:12

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK 400 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 800 SEK

400 SEK2019-10-22 16:12
350 SEK2019-10-21 11:48
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!