46. KAI KRISTIANSEN, MATGRUPP, SJU DELAR

Teak och ek. Ikea, 1950/60-tal. Bordets höjd 74, skivan 107x107 cm, två iläggsskivor a 40 cm/st medföljer. Repor, märken.

Varunr 194661

22 Oktober 2019 18:15

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 3 800 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 4000 SEK

3 800 SEK2019-10-22 18:12
3 600 SEK2019-10-21 13:08
3 600 SEK2019-10-21 21:01
2 800 SEK2019-10-20 21:27
2 000 SEK2019-10-14 22:28
1 200 SEK2019-10-16 12:08
300 SEK2019-10-10 09:57
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!