Teak och ek. Ikea, 1950/60-tal. Bordets höjd 74, skivan 107x107 cm, två iläggsskivor a 40 cm/st medföljer. Repor, märken.
3 800 SEK | 2019-10-22 18:12 |
3 600 SEK | 2019-10-21 13:08 |
3 600 SEK | 2019-10-21 21:01 |
2 800 SEK | 2019-10-20 21:27 |
2 000 SEK | 2019-10-14 22:28 |
1 200 SEK | 2019-10-16 12:08 |
300 SEK | 2019-10-10 09:57 |
300 SEK | Startpris |