Valnöt med intarsiadekor och mässingsbeslag. Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 153, bredd 88 cm. Repor, märken.
1 700 SEK | 2019-10-22 08:44 |
1 600 SEK | 2019-10-22 15:16 |
800 SEK | 2019-10-16 20:48 |
700 SEK | 2019-10-19 18:25 |
500 SEK | 2019-10-10 08:22 |
350 SEK | 2019-10-15 12:36 |
300 SEK | Startpris |