6. TIFFANY & CO, STOP MED HÄNKLAR

Sterlingsilver. 3 pints. Stämplad undertill. Vikt ca 670 gram. Höjd 15 cm. Gåvogravyr daterad 1919.

Varunr 194607

22 Oktober 2019 18:02

Utrop 5000 SEK

3 600 SEK2019-10-08 16:32
3 400 SEK2019-10-22 15:15
2 600 SEK2019-10-16 21:12
350 SEK2019-10-14 13:28
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!