Stål. Vit urtavla, datum. Automatisk. Ref nr 16220. Serienummer S922015. Inköpt 1996. Box, etui, garantibevis, folder, manual och extra länkdelar medföljer. Länk med slitage, svårt att ställa datum/tid, safirglaset naggat.
26 000 SEK | 2019-11-05 17:51 |
24 000 SEK | 2019-11-02 20:29 |
22 000 SEK | 2019-11-02 13:17 |
17 000 SEK | 2019-11-01 16:00 |
14 000 SEK | 2019-11-04 18:24 |
12 000 SEK | 2019-10-31 16:12 |
10 000 SEK | 2019-10-26 16:51 |
7 000 SEK | 2019-10-26 11:25 |
4 400 SEK | 2019-10-25 20:27 |
300 SEK | Startpris |