11. FÅTÖLJ

Alm med textilklädsel. 1940-tal. Fläckar, repor, märken. Knappar saknas.

Varunr 195212

5 November 2019 18:12

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 2 000 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 1000 SEK

2 000 SEK2019-11-05 18:10
1 900 SEK2019-11-05 18:09
600 SEK2019-11-05 16:23
350 SEK2019-11-01 20:19
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Nov. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!