13. SYBORD

Mahogny. 1920-tal. Höjd 75, bredd 63 cm. Repor, märken, torrsprickor, fanerbortfall.

Varunr 195214

5 November 2019 18:05

Utrop 500 SEK

800 SEK2019-11-05 18:03
700 SEK2019-11-05 18:01
600 SEK2019-10-30 20:28
500 SEK2019-11-04 17:41
350 SEK2019-11-04 08:50
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Nov. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!