15. POTTSKÅP

Bemålat trä med stenskiva. 1900-talets första hälft. Höjd 75, bredd 40 cm. Repor, märken, senare bemålning.

Varunr 195216

5 November 2019 18:05

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 800 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 500 SEK

800 SEK2019-11-05 18:03
700 SEK2019-11-05 18:02
450 SEK2019-10-27 20:06
400 SEK2019-10-24 14:46
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Nov. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!