2. ITALIENSKT GOLVUR

Skuret trä, enligt uppgift skuret i ett stycke. Rokokostil, Italien, 1900-talets andra hälft. Urverket märkt Janch Made in Western Germany. Höjd 208 cm. Repor, märken.

Varunr 195203

5 November 2019 18:01

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 5 500 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 5000 SEK

5 500 SEK2019-11-05 17:59
5 000 SEK2019-11-05 17:58
3 800 SEK2019-10-22 15:08
3 600 SEK2019-11-04 13:09
3 200 SEK2019-11-02 00:40
2 200 SEK2019-11-01 16:18
1 700 SEK2019-10-30 11:01
1 500 SEK2019-10-29 11:53
1 300 SEK2019-10-23 18:41
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Nov. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!