Skuret trä, enligt uppgift skuret i ett stycke. Rokokostil, Italien, 1900-talets andra hälft. Urverket märkt Janch Made in Western Germany. Höjd 208 cm. Repor, märken.
5 500 SEK | 2019-11-05 17:59 |
5 000 SEK | 2019-11-05 17:58 |
3 800 SEK | 2019-10-22 15:08 |
3 600 SEK | 2019-11-04 13:09 |
3 200 SEK | 2019-11-02 00:40 |
2 200 SEK | 2019-11-01 16:18 |
1 700 SEK | 2019-10-30 11:01 |
1 500 SEK | 2019-10-29 11:53 |
1 300 SEK | 2019-10-23 18:41 |
300 SEK | Startpris |