28. LJUS- ELLER RÖKELSEHÅLLARE, ETT PAR

Porslin med polykrom dekor och kalligrafi. Kina, ca år 1900. Höjd 33 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, limrester, mindre naggar, glasyrsläpp och smärre slitage.

Varunr 195229

5 November 2019 18:12

Utrop 8000 SEK

60 000 SEK2019-11-05 18:10
55 000 SEK2019-11-05 18:09
24 000 SEK2019-11-03 19:49
14 000 SEK2019-11-03 06:49
12 000 SEK2019-11-03 15:55
9 000 SEK2019-11-02 23:55
8 000 SEK2019-11-02 08:16
3 400 SEK2019-11-01 20:44
3 000 SEK2019-10-31 16:58
1 000 SEK2019-10-31 16:09
900 SEK2019-10-31 14:43
800 SEK2019-10-30 15:32
700 SEK2019-10-29 19:30
600 SEK2019-10-23 18:38
300 SEK2019-10-23 07:23
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Nov. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!