35. PENSELVAS

Porslin med polykrom dekor och kalligrafi, märkt i botten. Kina, 1900-talets början. Höjd 28 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, obetydligt slitage.

Varunr 195236

5 November 2019 18:12

Utrop 3000 SEK

3 800 SEK2019-11-05 17:37
3 600 SEK2019-11-02 08:18
3 400 SEK2019-11-05 16:26
1 700 SEK2019-11-03 19:50
1 400 SEK2019-10-22 17:35
350 SEK2019-10-30 15:32
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Nov. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!