41. BORDSLAMPOR, TRE ST

Mässing, brons och svärtat trä. 1900-tal. Bl.a. Empirestil. Höjd 33-42 cm. Repor, märken.

Varunr 195242

5 November 2019 18:14

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 1 400 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 600 SEK

1 400 SEK2019-11-05 17:26
1 300 SEK2019-11-05 15:47
1 200 SEK2019-11-05 12:37
350 SEK2019-11-01 08:15
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Nov. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!