Mahogny med mässingsbeslag. 1800-talets första del. Repor, märken, fanerbortfall.
1 800 SEK | 2019-11-05 17:53 |
1 800 SEK | 2019-11-05 17:54 |
1 500 SEK | 2019-11-04 14:04 |
1 200 SEK | 2019-11-04 08:50 |
900 SEK | 2019-11-03 14:16 |
700 SEK | 2019-11-01 21:03 |
500 SEK | 2019-11-01 16:19 |
400 SEK | 2019-10-31 22:11 |
300 SEK | Startpris |