1. BORDSPENDYL, 1800-TAL

Förgylld och patinerad mässing och brons med alabasterdetaljer. Krönt av krigare. Urtavlan signerad Fleury Royer a Troyes. Höjd 54, bredd 48 cm. Urtavlan med sprickor, åldersrelaterat slitage. Funktionsgaranti lämnas ej.

Varunr 196690

3 December 2019 18:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 3 800 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 800 SEK2019-12-03 17:09
3 600 SEK2019-12-03 15:11
2 200 SEK2019-11-19 17:11
2 000 SEK2019-11-25 15:31
1 600 SEK2019-11-21 20:37
1 000 SEK2019-11-20 17:43
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Dec. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!