Förgylld och patinerad mässing och brons med alabasterdetaljer. Krönt av krigare. Urtavlan signerad Fleury Royer a Troyes. Höjd 54, bredd 48 cm. Urtavlan med sprickor, åldersrelaterat slitage. Funktionsgaranti lämnas ej.
3 800 SEK | 2019-12-03 17:09 |
3 600 SEK | 2019-12-03 15:11 |
2 200 SEK | 2019-11-19 17:11 |
2 000 SEK | 2019-11-25 15:31 |
1 600 SEK | 2019-11-21 20:37 |
1 000 SEK | 2019-11-20 17:43 |
300 SEK | Startpris |