19. BING & GRÖNDAHL, KAFFEKOPPAR MED FAT, 10 ST

Porslin. Förgyllning med slitage, en kopp med nagg.

Varunr 196720

3 December 2019 18:06

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 2 600 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 1000 SEK

2 600 SEK2019-12-03 17:56
2 400 SEK2019-12-03 17:43
2 200 SEK2019-12-03 17:41
1 400 SEK2019-12-02 12:55
1 300 SEK2019-12-01 13:14
1 200 SEK2019-11-30 07:46
350 SEK2019-11-24 11:03
300 SEK2019-11-20 14:26
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Dec. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!