Förgylld mässing med porslinsdetaljer. Nyrokoko, 1800-tal. Höjd 57 cm. Omarbetad och elektrifierad.
1 800 SEK | 2019-12-03 17:13 |
1 700 SEK | 2019-12-03 17:59 |
1 500 SEK | 2019-12-03 15:11 |
1 000 SEK | 2019-12-02 19:30 |
900 SEK | 2019-11-19 17:11 |
900 SEK | 2019-11-25 15:21 |
300 SEK | Startpris |