Jakarandafaner och betsad bok med mässingsdetaljer. Modell "Cortina". Retro, 1960-tal. Designat av Svante Skogh för Seffle Möbelfabrik. Bestående av matbord, fyra stolar. Två iläggsskivor med sarg a 40 cm/st medföljer. Repor, märken. Solblekt. CITES-intyg medföljer (för handel inom EU).
7 000 SEK | 2020-01-07 18:03 |
6 500 SEK | 2020-01-07 18:02 |
4 600 SEK | 2020-01-07 18:00 |
3 000 SEK | 2020-01-07 17:58 |
2 400 SEK | 2020-01-07 09:07 |
2 200 SEK | 2019-12-31 10:46 |
2 000 SEK | 2020-01-03 16:41 |
1 500 SEK | 2019-12-30 21:37 |
300 SEK | 2019-12-23 09:43 |
300 SEK | Startpris |