3. SVANTE SKOGH, MATGRUPP, FEM DELAR

Jakarandafaner och betsad bok med mässingsdetaljer. Modell "Cortina". Retro, 1960-tal. Designat av Svante Skogh för Seffle Möbelfabrik. Bestående av matbord, fyra stolar. Två iläggsskivor med sarg a 40 cm/st medföljer. Repor, märken. Solblekt. CITES-intyg medföljer (för handel inom EU).

Varunr 195546

7 Januari 2020 18:05

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 7 000 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 4000 SEK

7 000 SEK2020-01-07 18:03
6 500 SEK2020-01-07 18:02
4 600 SEK2020-01-07 18:00
3 000 SEK2020-01-07 17:58
2 400 SEK2020-01-07 09:07
2 200 SEK2019-12-31 10:46
2 000 SEK2020-01-03 16:41
1 500 SEK2019-12-30 21:37
300 SEK2019-12-23 09:43
300 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Jan. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!