34. ESTER ALMQVIST

Oljemålning på duk. "Hamnbild, Kalmar". Signerad och daterad 1918. 50x70 cm. Oinramad.

Varunr 198363

7 Januari 2020 18:11

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 10 000 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 5000-6000 SEK

10 000 SEK2020-01-07 11:51
9 500 SEK2020-01-07 18:08
7 500 SEK2019-12-28 10:15
6 000 SEK2019-12-20 14:10
5 500 SEK2019-12-19 18:12
5 000 SEK2019-12-18 18:00
5 000 SEK2019-12-18 22:07
3 800 SEK2019-12-17 11:42
350 SEK2019-12-18 05:42
300 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Jan. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!