Oljemålning på duk. "Hamnbild, Kalmar". Signerad och daterad 1918. 50x70 cm. Oinramad.
10 000 SEK | 2020-01-07 11:51 |
9 500 SEK | 2020-01-07 18:08 |
7 500 SEK | 2019-12-28 10:15 |
6 000 SEK | 2019-12-20 14:10 |
5 500 SEK | 2019-12-19 18:12 |
5 000 SEK | 2019-12-18 18:00 |
5 000 SEK | 2019-12-18 22:07 |
3 800 SEK | 2019-12-17 11:42 |
350 SEK | 2019-12-18 05:42 |
300 SEK | Startpris |