40. TORD ÖRTENHOLM

Akvarell. Signerad och daterad -51. "Förtroende". Bildytans mått 50x42 cm. Ej examinerad ur ram.

Varunr 198324

7 Januari 2020 18:13

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK 600 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 600 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

600 SEK2020-01-07 17:57
500 SEK2020-01-07 11:18
300 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Jan. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!