1. SVEN STAAF, SOFFBORD

Jakaranda. Tingströms, "Sesam", 1960/70-tal. Utfällbart. Höjd 57, längd 150 cm. Repor, märken. CITES-intyg medföljer (för handel inom EU).

Varunr 195539

17 December 2019 18:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 800 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 3000 SEK

1 800 SEK2019-12-17 17:57
1 700 SEK2019-12-17 17:58
1 000 SEK2019-12-12 13:20
500 SEK2019-12-17 00:03
400 SEK2019-12-12 14:18
300 SEK2019-12-11 21:25
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Dec. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!