Jakaranda. Tingströms, "Sesam", 1960/70-tal. Utfällbart. Höjd 57, längd 150 cm. Repor, märken. CITES-intyg medföljer (för handel inom EU).
1 800 SEK | 2019-12-17 17:57 |
1 700 SEK | 2019-12-17 17:58 |
1 000 SEK | 2019-12-12 13:20 |
500 SEK | 2019-12-17 00:03 |
400 SEK | 2019-12-12 14:18 |
300 SEK | 2019-12-11 21:25 |
300 SEK | Startpris |