Jakaranda. Modern design, 1960/70-tal. För A.J Iversen, Danmark. Höjd 75, skivans mått 167x85 cm. Repor, märken, fläckar. Nyckelskylt saknas. CITES-intyg medföljer (för handel inom EU).
10 000 SEK | 2019-12-17 18:00 |
9 500 SEK | 2019-12-17 18:00 |
4 400 SEK | 2019-12-17 12:31 |
4 000 SEK | 2019-12-03 20:08 |
3 200 SEK | 2019-12-17 00:04 |
2 400 SEK | 2019-12-12 13:22 |
2 000 SEK | 2019-12-10 16:27 |
1 000 SEK | 2019-12-04 16:22 |
300 SEK | Startpris |