32. BORDSPENDYL

Förgylld mässing. A. Pasquet, Bordeaux. Nyrokoko, Frankrike, 1800-tal. Höjd 29 cm. Funktionsgaranti lämnas ej. Åldersrelaterat slitage.

Varunr 197649

17 December 2019 18:11

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 500 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 500 SEK2019-12-17 18:07
1 400 SEK2019-12-17 11:17
900 SEK2019-12-17 00:51
500 SEK2019-12-16 22:52
400 SEK2019-12-11 13:45
300 SEK2019-12-04 18:04
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Dec. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!