Förgylld mässing. A. Pasquet, Bordeaux. Nyrokoko, Frankrike, 1800-tal. Höjd 29 cm. Funktionsgaranti lämnas ej. Åldersrelaterat slitage.
1 500 SEK | 2019-12-17 18:07 |
1 400 SEK | 2019-12-17 11:17 |
900 SEK | 2019-12-17 00:51 |
500 SEK | 2019-12-16 22:52 |
400 SEK | 2019-12-11 13:45 |
300 SEK | 2019-12-04 18:04 |
300 SEK | Startpris |