Jakaranda. Troeds, Bjärnum, "Cortina". Höjd 81, bredd 222 cm. Repor, märken, låda med invändigt fanerbortfall. CITES-intyg medföljer (för handel inom EU).
12 000 SEK | 2019-12-17 14:07 |
12 000 SEK | 2019-12-17 17:59 |
10 000 SEK | 2019-12-17 17:46 |
9 000 SEK | 2019-12-17 16:13 |
5 000 SEK | 2019-12-03 20:08 |
2 000 SEK | 2019-12-04 23:35 |
300 SEK | Startpris |