Jakaranda. Modern design, 1960/70-tal. Troeds, Bjärnum. Höjd 73, skivans mått 155x100 cm. Två iläggsskivor a 55 cm/st medföljer. Bordsskivan med hack och repa. Repor, märken. CITES-intyg medföljer (för handel inom EU).
3 600 SEK | 2019-12-17 17:58 |
3 400 SEK | 2019-12-17 17:31 |
2 400 SEK | 2019-12-17 11:25 |
1 500 SEK | 2019-12-03 20:08 |
450 SEK | 2019-12-11 21:27 |
350 SEK | 2019-12-10 16:24 |
300 SEK | Startpris |