6. TROEDS, MATBORD

Jakaranda. Modern design, 1960/70-tal. Troeds, Bjärnum. Höjd 73, skivans mått 155x100 cm. Två iläggsskivor a 55 cm/st medföljer. Bordsskivan med hack och repa. Repor, märken. CITES-intyg medföljer (för handel inom EU).

Varunr 195544

17 December 2019 18:02

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 3 600 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 2000-3000 SEK

3 600 SEK2019-12-17 17:58
3 400 SEK2019-12-17 17:31
2 400 SEK2019-12-17 11:25
1 500 SEK2019-12-03 20:08
450 SEK2019-12-11 21:27
350 SEK2019-12-10 16:24
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Dec. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!