Jakaranda. Modern design, 1960/70-tal. Höjd 71, diameter 115 cm. En iläggsskiva a 55 cm medföljer. Repor, märken. CITES-intyg medföljer (för handel inom EU).
2 600 SEK | 2019-12-17 17:08 |
2 400 SEK | 2019-12-17 16:15 |
2 000 SEK | 2019-12-03 20:08 |
700 SEK | 2019-12-11 21:27 |
500 SEK | 2019-12-10 16:25 |
400 SEK | 2019-12-06 14:21 |
300 SEK | Startpris |