8. SOFFBORD

Jakaranda. Etikettmärkt Hebergs i Vinslöv. Modern design, 1960/70-tal. Höjd 50, skivan 150x80 cm. Repor, märken. CITES-intyg medföljer (för handel inom EU).

Varunr 195540

17 December 2019 18:03

Utrop 2000 SEK

300 SEK2019-12-17 15:00
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Dec. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!