9. JOHANNES ANDERSEN, STOLAR, SEX ST

Jakaranda med galonklädsel. Uldum möbelfabrik, Danmark, märkta undertill. 1960/70-tal. Repor, märken. CITES-intyg medföljer (för handel inom EU).

Varunr 195541

17 December 2019 18:03

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 3 200 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 200 SEK2019-12-17 18:01
3 000 SEK2019-12-17 16:02
2 800 SEK2019-12-17 16:01
2 400 SEK2019-12-12 13:23
2 000 SEK2019-12-03 20:08
450 SEK2019-12-10 16:26
350 SEK2019-12-03 23:54
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Dec. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!