Glaserat stengods. Gustavsberg, signerade ellet märkta. Bl.a. ur serien "Leghorn". Höjd 5,5-18,5 cm. En av de små tupparna med naggar.
2 400 SEK | 2020-03-17 17:52 |
2 200 SEK | 2020-03-08 15:45 |
1 800 SEK | 2020-03-17 12:39 |
1 500 SEK | 2020-03-03 09:20 |
300 SEK | Startpris |