Glaserat stengods. Numrerad upplaga 448/600. Gustavsbergs keramikstudio, signerad undertill. "Mannen med hunden". Höjd 27 cm.
5 000 SEK | 2020-03-17 17:43 |
4 800 SEK | 2020-03-17 18:02 |
3 000 SEK | 2020-03-17 11:38 |
2 800 SEK | 2020-03-17 11:56 |
2 200 SEK | 2020-03-03 09:20 |
300 SEK | Startpris |