31. STIG LINDBERG, SKÅLFAT, TVÅ ST

Glaserad fajans. Gustavsbergs Studio, 1940/50-tal. Signerade undertill. Längd 20 och 21 cm.

Varunr 201113

17 Mars 2020 18:10

Utrop 1200 SEK

1 000 SEK2020-03-03 22:53
900 SEK2020-03-03 09:21
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Mars 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!