Glaserat stengods. "Pelle", "Johanna" och "Lotta". Ur serien "Larsons ungar". Gustavsberg, signerade undertill. Höjd 16-20,5 cm. Lotta med nagg på ena foten.
1 600 SEK | 2020-03-09 15:53 |
1 500 SEK | 2020-03-16 19:11 |
1 100 SEK | 2020-03-03 09:20 |
700 SEK | 2020-03-05 19:10 |
450 SEK | 2020-03-04 14:07 |
300 SEK | Startpris |