5. LISA LARSON, FIGURINER, TRE ST

Glaserat stengods. "Pelle", "Johanna" och "Lotta". Ur serien "Larsons ungar". Gustavsberg, signerade undertill. Höjd 16-20,5 cm. Lotta med nagg på ena foten.

Varunr 200815

17 Mars 2020 18:02

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 600 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 600 SEK2020-03-09 15:53
1 500 SEK2020-03-16 19:11
1 100 SEK2020-03-03 09:20
700 SEK2020-03-05 19:10
450 SEK2020-03-04 14:07
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Mars 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!