3. SOFFBORD

Teak. Modern design, 1950/60-tal. Höjd 53, längd 122 cm. Repor, märken.

Varunr 198933

21 Januari 2020 18:01

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 500 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 500 SEK

500 SEK2020-01-21 17:56
450 SEK2020-01-21 13:53
400 SEK2020-01-19 12:06
300 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Jan. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!