46. STÅENDE BUDDHA

Brons med förgyllning. Thailand, ca 1880-1910. Höjd 27 cm. Toppspira saknas, slitage, skador.

Varunr 198976

21 Januari 2020 18:15

Utrop 800 SEK

1 400 SEK2020-01-21 17:34
1 300 SEK2020-01-21 12:16
500 SEK2020-01-20 07:09
350 SEK2020-01-13 19:42
300 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Jan. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!