9. SOFFBORD

Underrede av förkromad metall med glasskiva. Modern design, 1970/80-tal. Höjd 47, längd 130 cm. Repor, märken.

Varunr 198939

21 Januari 2020 18:03

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK 300 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 600 SEK

300 SEK2020-01-17 19:48
300 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Jan. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!