1. MATGRUPP, FEM DELAR

Bord i Jakaranda med fyra stolar i mahogny. Skaraborgs Möbelindustri, 1960/70-tal. Höjd 72, skivans mått 140x100 cm. Repor, fläckar, märken, klädsel med fläckar. Två iläggsskivor a 55 cm/st medföljer.

CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 199004

4 Februari 2020 18:02

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 8 500 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 2000-3000 SEK

8 500 SEK2020-02-04 18:00
8 000 SEK2020-02-04 17:59
1 100 SEK2020-01-25 08:28
1 000 SEK2020-01-22 11:17
300 SEK Startpris

Onlineauktion 4 Feb. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!