Bord i Jakaranda med fyra stolar i mahogny. Skaraborgs Möbelindustri, 1960/70-tal. Höjd 72, skivans mått 140x100 cm. Repor, fläckar, märken, klädsel med fläckar. Två iläggsskivor a 55 cm/st medföljer.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
8 500 SEK | 2020-02-04 18:00 |
8 000 SEK | 2020-02-04 17:59 |
1 100 SEK | 2020-01-25 08:28 |
1 000 SEK | 2020-01-22 11:17 |
300 SEK | Startpris |