18. AVANTI, SKRIVBORD

laminat, aluminium och lackerat trä. Modern design, 1900-talets andra hälft. Höjd 72, skivans mått 180x85 cm. Repor, märken, färgbortfall.

Varunr 199493

4 Februari 2020 18:06

Utrop 1000 SEK

Onlineauktion 4 Feb. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!